Tantestület

 

2018-2019. tanév

 


Név Beosztás / cím Szak Végzettség
Dr. Fényes-Bók Szilvia igazgató magyar nyelv és irodalom drámapedagógiai mentor-tanár
tankönyv, taneszköz szakértő tevékenység
szakvizsgázott pedagógus: közoktatási vezető
egyetem
 Istvanovszi Róbertné Istvanovszki Róbertné nevelési igazgatóhelyettes matematika-fizika egyetem
Harsányi János általános igazgatóhelyettes, ECDL vizsgabiztos matematika-fizika-informatika
szakvizsgázott pedagógus: matematikai tudás értékelése szakterületen
innovátor profilú mesterpedagógus
egyetem
Ádám Klára tanár magyar nyelv és irodalom egyetem
  Balázs Péter tanár fizika egyetem
Bolla József tanár olasz nyelv egyetem
Brezanóczy István tanár angol nyelv egyetem
Csábiné Gerbely Mária 12.a osztály osztályfőnöke,
közalkalmazotti tanács elnöke
matematika – technika egyetem
Dr. Kerényiné Szabó Réka 9.c osztályfőnöke, tanár testnevelés – biológia – gyógytestnevelés egyetem
Dienes Katalin tanár német nyelv egyetem
Diósi Katalin 10.a osztály osztályfőnöke,
ECDL vizsgabiztos, reál munkaközösség vezetője
matematika – fizika – informatika egyetem
Dudás Katalin  tanár angol nyelv egyetem
Giordano, Mike anyanyelvi tanár angol nyelv egyetem
Gyarmatiné Rostás Ida 9.b osztályfőnöke, tanár magyar nyelv és irodalom egyetem
Gúth Erik tanár informatika egyetem
Hauselné Bogdán Valéria tanár földrajz – angol nyelv – orosz nyelv egyetem
  Heffterné Gáspár Lilla 10.d osztály osztályfőnöke,
gyermek – és ifjúságvédelmi felelős, IPR koordinátor, tanár
matematika – rajz és vizuális kultúra
mozgókép- és médiaismeret tanári mesterszak, inkluzív nevelés tanára, szakvizsgázott pedagógus, pedagógusminősítési- és tanfelügyeleti szakértő, mesterpedagógus
egyetem
Hegedûs Csaba 11.a osztály osztályfőnöke, mérésmetodikus matematika – fizika;
pedagógiai értékelési szakértői szakvizsga
egyetem
Horváth Anita  9/AJTP osztály osztályfőnöke magyar nyelv és irodalom,mozgóképkultúra és médiaismeret,szakvizsgázott pedagógus,pedagógusminősítési szakértő,
mesterpedagógus
egyetem
  Horváthné Varga Ildikó 12.b osztály osztályfőnöke testnevelés- gyógytestnevelés – informatika egyetem
Hreskó József tanár biológia – kémia egyetem
Hugyecz Tiborné 7.a osztály osztályfőnöke,
tanár
matematika-informatika
szakvizsgázott pedagógus
egyetem
Jancsóné Zorván Zita 6.a osztály osztályfőnöke,
osztályfőnöki munkaközösség vezetője,
ECL nyelvvizsgahely vizsgáztató tanára
történelem – német nyelv – földrajz egyetem
Jávorné Barsi Boglárka 10.b osztály osztályfőnöke,
tanár
angol nyelv  egyetem
Kajtorné Hollósi Erzsébet 11.c osztály osztályfőnöke,tanár,
idegen nyelvi munkaközösség vezetője
ECL nyelvvizsgahely koordinátora, vizsgáztató tanára
angol nyelv – magyar nyelv és irodalom – orosz nyelv egyetem
Koplányi Zoltánné 11.d osztály osztályfőnöke, matematika-fizika-kémia egyetem
  Lavaj Andrea 12.c osztály osztályfőnöke,
tanár
testnevelés – gyógytestnevelés egyetem
Mayer Csaba László tanár angol nyelv egyetem
Medve Krisztina tanár etika, magyar nyelv és irodalom egyetem
Mészáros Adrienn ECL nyelvvizsgahely vizsgáztató tanára német nyelv egyetem
Mészáros Katalin iskolai könyvtáros könyvtár, pedagógus szakvizsga főiskola
Pásztor Sándorné “Beszélni nehéz”-kör vezetője magyar nyelv és irodalom – ének-zene egyetem
  Pénzes Attila 8.a osztály osztályfőnöke, tanár, AJTP felelős földrajz – történelem, szertárőr egyetem
Ruga Ilona tanár történelem – orosz nyelv
társadalom- és állampolgári ismeretek szakirányú szakos tanári szakvizsga
egyetem
Szalay Éva tanár német nyelv egyetem
Szeles Anett tanár angol nyelv egyetem
Szlezákné Dóbiás Melinda 11.b osztály osztályfőnöke, tanár biológia – földrajz egyetem
Szokolócziné Gál Beáta 9.a osztályfőnöke,
tanár
biológia-kémia egyetem
Tihanyi Róbert tanár testnevelés főiskola
Tóthné Kócsák Edit 10.c osztály osztályfőnöke,
tanár
magyar nyelv és irodalom – német nyelv egyetem
Török Tünde 9/NY osztály osztályfőnöke, tanár angol nyelv egyetem
Vidomusz Béláné tanár történelem egyetem
Varga Attila 5.a osztály osztályfőnöke, tanár matematika-informatika egyetem
Várkonyi-Kanyó Rita tanár német nyelv egyetem

 

Óraadó, részfoglalkozású

 

Név Szak Végzettség
Ember Péter László Ének-zene
Dávid Zsuzsanna vizuális kultúra
Gál Csaba informatika
Hering Noémi francia nyelv
Imre Éva angol nyelv
Kertész Csilla biológia – kémia
Lévárdi Beáta Andrea ének-zene
Oláhné Csercsics Ivett tánc és dráma
Petovicsné Telek Zsuzsanna matematika

Tartósan távol

 

Név Szak Végzettség
Együd Enikő német nyelv – olasz nyelv

 

A református egyház jogi személye és egyházi képviselője, címe:
Molnárné Tóth Erzsébet, Balassagyarmat, Ady Endre utca 19.

A katolikus egyház jogi személye, címe:
Dr. Csiba Tibor, Bosco Szt. János Szalézi Plébánia, Kossuth út 41.

A katolikus egyház képviselője:
Sokcsevits László