Versenyeredményeink

Matematika-természettudományi munkaközösség versenyeredményei
2016-2017

Matematika

OKTV 2. fordulóba jutott
Kiss Roberta Zsófia (12.c) felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
Pap Luca (12.b)                  felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
Rusznák Tibor (12.d)         felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
Gáspár Bálint 11.a)            felkészítő tanár: Hegedűs Csaba

Kalmár László Matematikaverseny
országos 6. (megyei 1.)      Hodossy András (6.a)       felkészítő tanár: Csábiné Gerbely Mária
megyei 2.             Berki Ákos( 6.a)                     felkészítő tanár: Csábiné Gerbely Mária
megyei 3.             Ádám Dalma Luca (6.a)          felkészítő tanár: Csábiné Gerbely Mária

Zrinyi Ilona Matematikaverseny
megyei 9.             Bakos Dorka (5.a)                   felkészítő tanár:Hugyecz Tiborné
megyei 2.             Berki Ákos (6.a)                     felkészítő tanár: Csábiné Gerbely Mária
megyei 3.             Hodossy András (6.a)             felkészítő tanár: Csábiné Gerbely Mária
megyei 9.             Ádám Dalma Luca (6.a)          felkészítő tanár: Csábiné Gerbely Mária
megyei 6.             Széles Réka (8.a)                    felkészítő tanár: Diósi Katalin
megyei 1.             Nagy Márk (9.a)                      felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei4.              Venczel Lilla (9.c)                  felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 5.             Vilt Balázs (9.a)                      felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 6.             Hodászi Márk (9.a)                 felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 7.             Stolcz Petra (9.a)                     felkészítő tanár: Hodossyné Bereczk Erna
megyei 8.             Golyán Stella                          felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 9.             Matuch Richárd                      felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 10.           Kotrebai Balázs                       felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 6.             Steinke Cecília (10.a)              felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 7.             Batta Eszter (10.a)                   felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 8.             Kovács Kornél (10.c)              felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 9.             Pekár Patrik                             felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 1.             Gáspár Bálint (11.a)                felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 2.             Géczy Patrik (11.c)                 felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 6.             Litavszki Fanni (11.c)             felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 7.             Végh Dávid (11.b)                  felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 8.             Krizsanyik Anna (11.b)          felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 10.           Dudás Júlia (11.c)                   felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 1.             Rusznák Tibor (12.b)              felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 2.             Kiss Roberta Zsófia (12.c)      felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 4.             Selymes Patrik (12.a)              felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 7.             Géczi Patrik (12.d)                  felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 9.             Békési Balázs (12.c)               felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 10.           Kanyó Dominik (12.d)            felkészítő tanár: Hegedűs Csaba

Kenguru Matematika Verseny
megyei 2.             Boldog Virág (5.a)                  felkészítő tanár:Hugyecz Tiborné
megyei 5.             Bakos Dorka (5.a)                   felkészítő tanár:Hugyecz Tiborné
megyei 8.             Mótyán Zorka (5.a)                 felkészítő tanár:Hugyecz Tiborné
megyei 10.           Kertész Bori (5.a)                    felkészítő tanár:Hugyecz Tiborné
megyei 1.             Ádám Dalma Luca (6.a)          felkészítő tanár Csábiné Gerbely Mária
megyei 2.             Hodossy András (6.a)             felkészítő tanár Csábiné Gerbely Mária
megyei 4.             Berki Ákos (6.a)                     felkészítő tanár Csábiné Gerbely Mária
megyei 9.             Jávor Márton (6.a)                  felkészítő tanár Csábiné Gerbely Mária
megyei 5.             Kerényi András (7.a)              felkészítő tanár:Hugyecz Tiborné
megyei 8.             Cserni János (7.a)                   felkészítő tanár:Hugyecz Tiborné
megyei 9.             Jánoska Martina (7.a)              felkészítő tanár:Hugyecz Tiborné
megyei 4.             Széles Réka (8.a)                    felkészítő tanár: Diósi Katalin
megyei 8              Csábi Gábor (9/AJTP)             felkészítő tanár: Hodossyné Bereczk Erna
megyei 9.             Hekli Szintia (9AJTP)             felkészítő tanár: Hodossyné Bereczk Erna
megyei 10.           Pauer Csilla (9.AJTP)              felkészítő tanár: Hodossyné Bereczk Erna
megyei 1.             Vilt Balázs (9.a)                      felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 7.             Balázs Krisztina (9.b)              felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 8.             Venczel Lilla (9.c)                  felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 9.             Nagy Márk (9.a)                      felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 10.           Stolcz Petra (9.a)                     felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 5.             Pekár Patrik (10.b)                  felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 6.             Kovács Kornél (10.c)              felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 7.             Steinke Cecília (10.a)              felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 8.             Kovács Eszter (10.a)               felkészítő tanár Csábiné Gerbely Mária
megyei 9.             Fazekas Fatime (10.c)             felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 10.           Suba Rózsa (10.a)                   felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 1.             Gáspár Bálint (11.a)                felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 3.             Urbán Dorottya (11.a)             felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 4              Ledeczki Anna (11.c)             felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 7.             Végh Dávid (11.b)                  felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 8.             Géczi Patrik (11.c)                  felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 1.             Kiss Roberta Zsófia                felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 2.             Cserháti Lili                            felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 3.             Rusznák Tibor                        felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 4.             Zólyomi Kristóf                      felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 5.             Szenográdi Balázs                   felkészítő tanár Csábiné Gerbely Mária
megyei 7.             Selymes Patrik                        felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 9.             Kanyó Dominik                      felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 10.           Megyeri László                       felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
 

Hatvani István Matematikaverseny
megyei 1              Bakos Dorka (5.a)                   felkészítő tanár:Hugyecz Tiborné
megyei 1.             Hodossy András (6.a)             felkészítő tanár Csábiné Gerbely Mária
megyei 2.             Berki Ákos( 6.a)                     felkészítő tanár Csábiné Gerbely Mária
megyei 5.             Ádám Dalma Luca (6.a)          felkészítő tanár Csábiné Gerbely Mária
megyei 5.             Tolnai Martin (7.a)                  felkészítő tanár:Hugyecz Tiborné
megyei 6              Széles Réka (8.a)                    felkészítő tanár: Diósi Katalin

Peák István Matematikaverseny
megyei 2.             Venczel Lilla (9.c)                  felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné
megyei 3.             Matuch Richárd (9.d)              felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 9.             Batta Eszter (10.b)                  felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 10.           Pákozdi Ferenc (10.c)             felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 1.             Gáspár Bálin (11.a)                 felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 1.             Pap Luca (12.b)                      felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 2.             Kiss Roberta Zsófia (12.c)      felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 5.             Rusznák Tibor (12.d)              felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 9.             Békési Balázs (12.c)               felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
megyei 10.           Cserháti Lili (12.b)                  felkészítő tanár: Koplányi Zoltánné

AJTP Matematikaverseny
országos 2.           Pákozdi Ferenc (10.c)             felkészítő tanár: Hegedűs Csaba
országos 5.           Rusznák Tibor (12.d)              felkészítő tanár: Hegedűs Csaba

BME Alfa Matematikaverseny
országos 3.
Kiss Roberta Zsófia (12.c)               felkészítő tanár: Hegedűs Csaba

Bolyai csapatverseny

 

Informatika

OKTV Alkalmazói kategória 2.fordulóba jutott
Jamrik Egon (12.b)                   felkészítő: Trenyik Jánosné

Logo Országos Számítástechnika Verseny
országos 10.         Hodossy András  (6.a)           felkészítő tanár: Trenyik Jánosné
országos 11.         Istvanovszki Zsombor (6.a)    felkészítő tanár: Trenyik Jánosné

AJTP Országos Informatikaverseny
országos 5.           Hodászi Márk, Gordos Milán (9.d)  felkészítő tanár: Hugyecz Tiborné

Biológia

OKTV 2 fordulóba jutott
Cserháti Lili 12.b felkészítő tanár: Szlezákné Dóbiás Melinda

Egészségverseny
országos 8.         Tarr Péter (12.b), Cserháti Lili (12.b), Benus Alíz (12.b),
Selymes Patrik (12.b), Kovács Borbála (12.a)
felkészítő tanár: Szlezákné Dóbiás Melinda

Bolyai János Gimnázium Környezetvédelmi verseny

megyei 2.             Ónodi Orsolya (11.a), Szőcs Kinga (11.a), Bujnyik Balázs (11.a)
felkészítő tanár: Szlezákné Dóbiás Melinda

 

A nyelvi munkaközösség versenyeredményei
2016-2017

Tanuló neve Osztálya Egyéni  /v. a
csapat neve
Verseny
megnevezése
Verseny
kategóriája
Országos/
Megyei/
Helyi forduló
Helyezése Felkészítő tanára
László Luca Kinga 12.b egyéni OKTV német nyelvi verseny 2. fordulós Mészáros Adrienn, Tóthné Kócsák Edit, Dienes Katalin
Rácz Dzsenifer Anna 11.c egyéni Mentors német nyelvi verseny országos döntős 4. Jancsóné Zorván Zita
Kremers Lívia Sarolta 6.a egyéni Langwest országos tehetségkutató német nyelvi verseny II. kat. országos 6. Tóthné Kócsák Edit
Pákozdi Dávid 6.a egyéni OÁTV német nyelvi verseny megyei 6. Dienes Katalin
Mészáros Réka 7.a egyéni OÁTV német nyelvi verseny megyei 14. Dienes Katalin
Urbán Boglárka 8.a egyéni OÁTV német nyelvi verseny megyei 3. Mészáros Adrienn
Sándor Zsombor 8.a egyéni OÁTV német nyelvi verseny megyei 6. Mészáros Adrienn
Dudás Júlia 11.c egyéni Mentors német nyelvi verseny országos 3. Mészáros Adrienn
Hatala Dóra 10.a egyéni ITK ORIGO német nyelvi fordító verseny
Tupcsa Kamilla 11.a egyéni ITK ORIGO német nyelvi fordító verseny
Vereczki Bálint 11.a egyéni ITK ORIGO német nyelvi fordító verseny
Kerényi András 7.a egyéni Bendegúz angol verseny angol nyelvi verseny megyei 5. Török Tünde
Tolnai Martin 7.a egyéni OÁTV angol nyelvi verseny megyei 8. Török Tünde
Nagy Elizabet 7.a egyéni OÁTV angol nyelvi verseny megyei 9. Török Tünde

 


 

 

A humán munkaközösség versenyeredményei
2016-2017

Tanuló neve Osztálya Egyéni  /v. a
csapat neve
Verseny
megnevezése
Országos/
Megyei/
Helyi forduló
Helyezése Felkészítő tanára
Dudás Orsolya 11.c egyéni Kárpát-medencei Sajó Sándor szavalóverseny nemzetközi 2. Ádám Klára
Balázs Réka 5.a egyéni Kárpát-medencei
Simonyi Zsigmond Helyesírási Verseny
nemzetközi 14. Tóthné Kócsák Edit
Gömöry Eszter 11.b egyéni Kárpát-medencei Sajó Sándor szavalóverseny nemzetközi 1. Gaálné Versényi Judit
 Hamvas Sára 10.b egyéni Középiskolás rajverseny megyei megyei 3. Heffterné Gáspár Lilla
Poncsák Panna 9.b egyéni Középiskolás rajverseny megyei megyei 3. Heffterné Gáspár Lilla
Kiss Roberta Zsófia 12.c egyéni Középiskolás rajverseny megyei megyei 1. Heffterné Gáspár Lilla
Pintér Blanka 11.b egyéni Középiskolás rajverseny
megyei
megyei 3. Heffterné Gáspár Lilla
Bakos Dorka 5.a egyéni Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei 2. Tóthné Kócsák Edit
Urbán Dorottya
Steinke Janka
8.a csoportos “Tiszán innen, Dunán túl” megyei népdaléneklési verseny megyei 3. Lévárdi Beáta
Hamvas Sára 10.b egyéni XI. Regionális Középiskolai Rajzverseny regionális 2. Heffterné Gáspár Lilla
Pintér Blanka 11.b egyéni XI. Regionális Középiskolai Rajzverseny regionális különdíj Heffterné Gáspár Lilla
Kanyó Réka Maszlik Zoltán Suba Rózsa Steinke Cecília Emma
Istvanovszki Diána
Simon Luca Tamás Márton Tóth Imola
Hatala Dóra
10.a csoportos “Tiszán innen, Dunán túl” megyei népdaléneklési verseny megyei ezüst minősítés Pásztor Sándorné
Steinke Cecília Emma 10.a egyéni Implom József
Középiskolai Helyesírási Verseny
megyei 2. Pásztor Sándorné
Radványi Bíborka 11.a egyéni Implom József
Középiskolai Helyesírási Verseny
megyei 1. Ádám Klára
Matus Laura 9.a egyéni 17. Aurél-napi szavalóverseny megyei 1. Horváth Anita
Urbán Boglárka Anna 8.a egyéni XVIII. nyelvÉSZ tanulmányi verseny megyei 1. Ádám Klára
Bakos Dorka 5.a egyéni XVIII. nyelvÉSZ tanulmányi verseny megyei 2. Tóthné Kócsák Edit
Berki Ákos 6.a egyéni XVIII. nyelvÉSZ tanulmányi verseny megyei 2. Tóthné Kócsák Edit
Steinke Cecília Emma 10.a egyéni Lotz János helyesírási és szövegértési verseny megyei 1. Pásztor Sándorné
Lénárt Petra 10.c egyéni Lotz János helyesírási és szövegértési verseny megyei 2. Pásztor Sándorné
Suba Rózsa 10.a egyéni Lotz János helyesírási és szövegértési verseny megyei 3. Pásztor Sándorné
Balázs Réka 5.a egyéni Simonyi Zsigmond helyesírási verseny megyei 1. Tóthné Kócsák Edit
Csordás Ivett 11.a egyéni Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny megyei 3. Ádám Klára
Radványi Bíborka
Csordás Ivett
Szőcs Kinga
11.a
11.a
11.c
csapat Bolyai anyanyelvi csapatverseny regionális 3. Ádám Klára
Steinke Janka
Lengyel Katalin
Széles Réka
Urbán Boglárka
8.a csapat Bolyai anyanyelvi csapatverseny regionális 5. Ádám Klára
Jávor Márton 6.a egyéni XVIII. nyelvÉSZ tanulmányi verseny megyei 3. Tóthné Kócsák Edit
Fábián Vince 6.a egyéni XVIII. nyelvÉSZ tanulmányi verseny megyei 3. Tóthné Kócsák Edit
Mótyán Zorka 5.a egyéni XVIII. nyelvÉSZ tanulmányi verseny megyei 3. Tóthné Kócsák Edit
Bakos Dorka 5.a egyéni XVIII. nyelvÉSZ tanulmányi verseny megyei 2. Tóthné Kócsák Edit
Berki Ákos 6.a egyéni XVIII. nyelvÉSZ tanulmányi verseny megyei 2. Tóthné Kócsák Edit
Berki Ákos 6.a egyéni Tudás-bajnokság Anyanyelv megyei 2. Tóthné Kócsák Edit
Urbán Boglárka Anna 8.a egyéni XVIII. nyelvÉsz
tanulmányi verseny
országos 24. Ádám Klára
Simon Luca Tamás Márton Tóth Imola
Kanyó Réka Maszlik Zoltán
Suba Rózsa
Steinke Cecília
Istvanovszki Diána
10.a csoportos “Tiszán innen, Dunán túl” országos népdaléneklési verseny országos bronz minősítés Pásztor Sándorné
Balassi Bálint Gimnázium vegyeskara 8.a – 12.d között csoportos Éneklő ifjúság országos kórusverseny országos Arany Diploma minősítés Pásztor Sándorné és
Lévárdi Beáta
Radványi Bíborka 11.a egyéni Implom József Országos Középiskolai Helyesírási Verseny országos 26. Ádám Klára
Radványi Bíborka 11.0 egyéni XVII. Országos egyetemi-főiskola Kossuth-szónokverseny országos legszínesebb szókincsű szónok különdíj Ádám Klára
Matus Laura 9.a egyéni Madách Imre – Mikszáth Kálmán vers- és prózamondó verseny országos különdíj Horváth Anita
Matus Laura 9.a egyéni Madách Imre – Mikszáth Kálmán vers- és prózamondó verseny országos legjobb balassagyarmati versenyző Horváth Anita
Csordás Ivett 11.a egyéni Ordass Lajos országos retorikaverseny országos, primér fokozat 1. Ádám Klára
Hegedűs Marcell 11.b egyéni Ordass Lajos országos retorikaverseny országos, primér fokozat 3 Gaálné Versényi Judit
Radványi Bíborka 11.a egyéni Ordass Lajos országos retorikaverseny országos, magiszter fokozat 2. Ádám Klára
Lénárt Petra 10.c egyéni Lotz János helyesírási és szövegértési verseny országos 20. Pásztor Sándorné
Steinke Cecília Emma 10.a egyéni Lotz János helyesírási és szövegértési verseny országos 11. Pásztor Sándorné
Fazekas Fatime 10.c egyéni AJTP irodalomverseny országos 3. Pásztor Sándorné
Huszkó Anna 9.AJTP egyéni AJTP irodalomverseny országos 4. Dr. Fényes-Bók Szilvia
Radványi Bíborka 11.a egyéni Édes anyanyelvünk nyelvhasználati verseny országos 2.
és a szóbeliértSátoraljaújhely városának emlékplakettje
Ádám Klára
Nagy Kata Lilla
Steinke Janka
Széles Réka
8.a csapat Szivárványhíd
országos
irodalmi
verseny
országos 3. Ádám Klára
Horváth Lilla
Lengyel Katalin
Urbán Boglárka Anna
8.a csapat Szivárványhíd
országos
irodalmi
verseny
országos 4. Ádám Klára
Csordás Ivett
Radványi Bíborka
Gömöry Eszter
Ónodi Orsolya
11.a
11.a
11.b
11.a
csapat Nemzeti Színház által hirdetett színháztörténeti vetélkedő országos 4. Ádám Klára
Berki Ákos 6.a egyéni Tudásbajnokság
irodalom
országos 1. Tóthné Kócsák Edit
Bakos Dorka 5.a egyéni Tudásbajnokság
irodalom
országos 4. Tóthné Kócsák Edit
Pásztor Aliz 5.a egyéni Szavaló-verseny Városi 1. Tóthné Kócsák
Edit

 

Sporteredmények 2016/2017

 

B33 kosárlabda torna – részt vettek (Tarr, Nyírjei, Szabó P., Berekvölgyi 12.b). Felkészítő tanár: Horváthné Varga Ildikó

Megyei Diákolimpia Röplabda VI. korcsoport. Fiú III. helyezett

(Rusznák Tibor, Herédi Zoltán, Sándor Barnabás, Mizsei Márton, Kanyó Dominik 12. d , Vidák Sándor 11.c, Fekete Koppány 10.c, Oláh Lajos, Gordos Milán, Takács Péter, Sándor László, Hodászi Márk, Szatmári Zsombor, Gergely Gábor 9.d osztály). Felkészítő tanár: Lavaj Andrea

Megyei Diákolimpia Röplabda VI. korcsoport Leány IV. helyezett

( Nagy Hajnalka, Pásztor Viktória, Galcsik Gyöngyi, Fábián Nikolett, Sikora Klaudia 12.d, Dudás Orsolya 11.c, Fazekas Fatime, Banda Alexandra, Kosik Kitti 10.c, Kováts Klára 9.d, Anna, Kriszti, Flóra, Stella 9.b osztály). Felkészítő tanár: Lavaj Andrea

AJTP Országos Versenyek

 Sakk – Kisvárda Csapat II. helyezett

A csapat tagjai: Mulyad Szilvia 12.d,Gordos Milán, Takács Péter, Gergely Gábor, Hodászi Márk 9.d, Lukács Attila 9/AJTP

Egyéni: Mulyad Szilvia II. helyezett, Takács Péter III. helyezett. Felkészítő tanár: Lavaj Andrea

 Leány Röplabda Torna – Kaposvár VI. helyezett

(Dudás Orsolya, Radics Annamária 11.c, Fazekas Fatime, Banda Alexandra, Kosik Kitti, Bálint Ivett Boglárka 10.c, Kováts Klára, Balajti Beatrix 9.d). Felkészítő tanár: Lavaj Andrea

Fiú Röplabda – Bonyhád I. helyezett

(Lukács Attila, Molnár Lőrinc, Kovács Mihály, Csábi Gábor 9/AJTP, Benkó Bendegúz 9.c). Felkészítő tanár: Lavaj Andrea

Futsal megyei I. helyezés

(Buzás Viktor, Fényes Adorján, Géczi Patrik, Kácsor Ádám, Kalmár Dávid, Pap Tamás, Pongrácz Martin, Telek Martin, Tóth Benjamín, Tőzsér Tamás, Varga Kornél). Felkészítő tanár: Széles Zoltán

Fair Play Cup megyei III. hely

(Rados Kevin, Horváth Bendegúz, Kanyó Dominik, Fekete Koppány, Herédi Zoltán, Molnár Lőrinc, Mizsei Márton, Töreki Nándor, Rusznák Tibor, Sándor Barnabás; Dócs Kinge, Hanusz Ivett,  Kárász Henrietta, Szőrös Vivien, Radics Annamária, Horváth Martina,  Hornok Zsanett, Lehel Mercédesz). Felkészítő tanár: Széles Zoltán

IV.korcsoport fiú kézilabda

(8.o.: Balla Gábor, Pallagi Ádám, Tőzsér Balázs, Szabó László, Gerhát Milán,Karvai Bence) ( 7.o.: Rigó Balázs,Cserni János, Gerőcs Benjámin József ) (6.o.: Molnár Balázs, Zsiga Marcell)

Körzeti döntő:II. helyezés       Megyei Döntő:IV. helyezés. Felkészítő tanár: Tihanyi Róbert

1. korcsoport leány kézilabda

(8 o.:Lengyel Katalin , Széles Réka )(6.o: Nyikon Liza, Kelemen Anna, Ivanics Annamária, Benkó Panna, Lengyel Anna)(5.o.: Kertész Bori, Imre Emma)

Körzeti döntő:I. helyezés        Megyei elődöntő:II. helyezés              Megyei döntő:IV. helyezés. Felkészítő tanár: Tihanyi Róbert

 1. korcsoport asztalitenisz egyéni

Tóth Kristóf(9.a)

Megyei döntő I. helyezés

Országos döntőn részt vett. Felkészítő tanár: Tihanyi Róbert

 (Frissítve:2017.06.22.)